ליווי וייצוג בעסקאות במקרקעין

ירושות, צוואות ומימושן

פשיטת רגל, הוצאה לפועל וכינוס נכסים

מסמך הנחיות מקדימות לצורך מינוי אפוטרופוס

ויזה לארצות הברית שלא למטרת הגירה

דיני חברות

pas katan

הלקוח הוא אדם שטובתו ועתידו תמיד יהיו לנגד עיניי ובמוקד עשייתי. אדם שנותן בי אמונו, שאשיג עבורו את התוצאות הטובות ביותר ולכן אני מאמינה בשקיפות מלאה, שיתוף פעולה ותיאום ציפיות. כשיידרש אלחם ללא ליאות תוך מאמץ עילאי להגיע ליעדים במינימום מלחמות ובמקצוענות ללא פשרות. אלווה בשירות אישי, קשוב וזמין, אקיים דיאלוג צודק והגון, אנהג באנושיות ובמקצועיות לעילא על מנת למקסם את מטרות הלקוח שלי ואבטיח תמורה מלאה לכספו.
כמגשרת תמיד אחתור לסיים כל מחלוקת בהסכם שיהיה מקובל על שני הצדדים ויתקיים על ידם. תמיד הייתי לוחמת צדק ואני יודעת כי הצדק מקומו לשכון לצד החוכמה.

אני מאחלת לך כי הדרך המשפטית אותה נעשה יחדיו, תניב עבורך תוצאות בעלות משמעות, אשר יהדהדו לאורך שנים ויאפשרו לך לחיות את חייך במלואם כפי שתחפוץ, ככל הניתן.

אודותיי

בוגרת תואר ראשון בהצטיינות במשפטים, פסיכולוגיה וחינוך וכן תואר שני במשפטים עם התמחות במשפט מסחרי מאוניברסיטת תל אביב. בנוסף, מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין וכן מוסמכת לעריכת ייפוי כוח מתמשך מטעם משרד המשפטים.

במהלך חיי ובשנות עבודתי הרבות לקחתי חלק בתהליכים מגוונים במספר רב של תחומים, בין היתר כאחראית בקרה ופיקוח באחד ממוסדות הפיננסים הגדולים בארץ; מנהלת שיווק במרכז ללימודי נדל"ן והשקעות; עורכת דין באחד ממשרדי עורכי הדין הבולטים בשוק וכן באחת מחברות הנדל"ן הגדולות.

ניסיוני הרב אשר צברתי מעבודתי הרבה, מהווה יתרון רב אשר יעזור לי לתת ללקוח מענה על הצד הטוב ביותר תוך הפחתת החשיפה והסיכונים ללקוח.

בעלת משרד בוטיק לעריכת דין וגישור בתחום האזרחי מסחרי המתמחה במספר ענפים: נדל"ן, אשרות כניסה לארה"ב, מסחרי, ירושות, צוואות, ייפוי כוח מתמשך וכן נושאי חדלות פירעון ושיקום כלכלי. המשרד הוקם על ידי בכדי להעניק ייעוץ וליווי משפטי מהשורה הראשונה תוך מענה אישי ומקצועי ללקוחות תוך הסתכלות על התמונה המלאה והבאת התוצאה הטובה ביותר בעבור הלקוח שלי.

במקביל לעבודתי במשרד, כחלק מפעילותי ההתנדבותית למען הקהילה, אני עובדת ומסייעת לעמותות במגוון תחומים משפטיים.

בנימה אישית; אמא לשלושה ילדים נפלאים, עמית ליהיא ורן וכמובן לואי הגולדן שלנו. אוהבת את עבודתי ורואה בה שליחות. שמחה בזכות שנפלה בחלקי להקל ולעזור; בעבורי אין סיפוק גדול מזה.

pas katan

מקרקעין ונדל"ן

בשנת 1969 חוקק בישראל חוק המקרקעין אשר עליו מתבססים דיני המקרקעין השונים במשפט הישראלי ואלו בעיקרם מתייחסים לשאלות בדבר בעלות על הקרקע והצמוד לו (שאנו קוראים לו בשפת העם "נדל"ן").

משרדנו מלווה ומייצג לקוחות עסקיים ופרטיים בסוג עסקאות המקרקעין השונות, לרבות: עסקאות קומבינציה, יזמות, מזומן והסכמי מימון.
הטיפול במשרדנו בעסקאות השונות כולל: עריכת הסכמי מכר פרטניים (הסכמי מכר דירת קבלן לרבות מחיר למשתכן, דירת יד שנייה), חוזי חכירה, הסכמי שיתוף, העברה לא תמורה, העברה אגב גירושין, רישום צוואה וירושה וכדומה.
כמו-כן, משרדי מטפל בעסקאות של נדל"ן מניב החל מהסכמי רכישת מרכזים מסחריים ובנייני משרדים, הסכמי קבלן (לרבות קבלן משנה) הסכמי שכירות, הסכמי מימון וכלה במכירת הנכס המניב.

הליווי בעסקאות הרכישה השונות הינו לאורך כל שלבי העסקה החל משלב המשא ומתן לרכישת הנכס ועד לסיום ברישום הזכויות. כמו-כן, למשרדנו קיים ניסיון ברישום בתים משותפים של אחת מהחברות הקבלניות הגדולה במשק וכן בניהול ורישום חברה משכנת וזאת עד לשלב בו ניתן לרשום את הבית המשותף. במסגרת העסקאות כאמור, אנו מבצעים גם ייצוג וליווי משפטי של הלקוח בהליכים המצריכים התדיינות מול הערכאות השונות ומתן פתרונות משפטיים מקיפים לשאלות העולות.

בעסקאות מקרקעין, אחד הנדבכים החשובים הינו נושא מיסוי המקרקעין. על מנת שעסקה תהיה כדאית ואפקטיבית ללא פגיעה ברווחיות ובכדאיות העסקה, אנו בעת הייצוג וליווי הלקוח מבצעים תכנון מס יעיל ואפקטיבי יחד עם הלקוח וזאת לשם חיסכון מירבי בתשלום המס.
אני מאמינה כי בטרם מתחילים בעסקת מקרקעין יש להתייעץ עם עורך דין שתחום עיסוקו מקרקעין. אדם מן השורה לא מודע לכל הפרטים המשפטיים הנוגעים לעסקה, לא מודע לסעיפי החוק שפזורים על פני חוקים שונים והכרחי שיקבל ייעוץ והכוונה מעורך דין שבקי בתחום ויוכל להוזיל עלויות עסקה, תשלומי מיסים ומניעת פעולות שעלולות להיות לרועץ בעתיד.

משרדי ישמח ללוות אתכם בראשית הדרך טרם חתימת העסקה ועד לסיומה בהסדרת רישום הזכויות. אנו עומדים לשירותכם בכל שאלה ועניין.

משפחה

צוואה היא הדרך הבטוחה ביותר לדאוג לחלוקת העיזבון על פי רצונו של הנפטר.

סעיף 2 לחוק הירושה, תשכ"ח-1965 קובע כי היורשים הם יורשים על פי דין או זוכים על פי צוואה. במקרה שקיימת צוואה, יחולק עזבונו של היורש בין הזוכים על פיה וע"פ הוראותיה ולא על פי דין. בירושה על פי דין עיקרון הבסיס הוא שבן הזוג יורש מחצית מהרכוש וכל הילדים מתחלקים בחלקים שווים במחצית השנייה. כל אדם שמבקש לקבוע חלוקה שונה מהחוק צריך לערוך צוואה.

הצוואה היא הצהרה בכתב, המהווה מסמך משפטי, ומסדירה את חלוקת הרכוש של אדם לאחר מותו. מסמך הבעת רצון שמביע אדם באשר למה יעשה בענייניו לאחר מותו, ולאו דווקא לרכושו בלבד. ניתן להגדיר צוואה כדרך שהעמיד המחוקק בידי אדם להוריש מנכסיו לפי רצונו לאנשים שאינם יורשים על פי דין, או להוריש ליורשים על פי דין חלקים שונים מחלקם בהתאם לחוק.

אני מאמינה כי עריכת צוואה היא תהליך מחשבתי ורגשי. יש לקבוע יעדים ולאזן בין הרגשות לבין המגבלות שבחוק. חשוב להכיר את המצווה, ללמוד את רצונותיו וצרכיו, את ההרכב המשפחתי הקיים ולהכין צוואה המתאימה אישית לכל אחד ואחת. למשרדי הידע והניסיון להציג בפני הלקוח את מלוא האפשרויות והמנגנונים המשפטיים העומדים בפניו בכתיבת צוואה (לרבות צוואות הדדיות) המשקפת את רצונו לאחר מותו ועומדת בתנאי החוק על מנת למנוע מחלוקות וסכסוכים עתידיים. בנוסף, משרדי מגיש בקשות לרשם לענייני ירושה לצו קיום צוואה על מנת שניתן יהיה לקיים את רצונו של המנוח.

משרדי מתמחה בתחום דיני הירושה, צוואות ועיזבונות, ובתחום דיני המתנה והענקות בתוך התא המשפחתי. ליווי וניהול תיקים משפטיים מורכבים שעניינם מאבקי ירושות, התנגדויות לצוואות, ניהול עיזבונות, תביעות והליכים לקביעת מסת העיזבון, השבת/ביטול מתנות/הענקות/הלוואות שניתנו במסגרת התא המשפחתי, הליכים משפטיים שעניינם ההתנגשות הקיימת בין זכויות מכוח דיני הירושה לבין זכויות מכוח חיי זוגיות ועוד.

 

חדלות פירעון ושיקום כלכלי

בימינו משפחות רבות אינן מצליחות לעמוד בנטל הכלכלי ונקלעות לחובות שעד מהרה עוברים לגביה בלשכת ההוצאה לפועל. מצב עגום זה, מפר את החיים התקינים ושלוות הנפש של המשפחה ולעיתים גורם לפירוקה. קיים קושי רב בהתנהלות מול ההוצאה לפועל בעת שהחלו נגדכם הליכים שונים והוטלו הגבלות ועיקולים במטרה לזרז את גביית חובכם.
היום יותר מתמיד עם חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי, התשע"ח-2018 ניתן לצאת לדרך חדשה. החוק מחולל רפורמה ומטרותיו להציב את שיקומו הכלכלי של החייב כערך מרכזי, להגדיל את שיעור החוב שייפרע לנושים, להגביר את היציבות והוודאות של הדין, לקצר הליכים ולהפחית את הנטל הבירוקרטי.
מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין מומחה לטיפול בחובות על מנת להציג נכונה את המצב שנקלעתם אליו. אם אתם חייבים כספים לאחרים או אם אחרים חייבים לכם, פנו אלינו.
משרדי מעניק ליווי וייצוג על פי חוק "הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי" ומאפשר לאדם שנקלע לקשיים ואינו יכול לפרוע את חובותיו לנהל הליך קיבוצי מול הנושים שבסופו יינתן הפטר שיאפשר לו לפתוח "דף חדש" בחייו הכלכליים. אנו נטפל בכל ההגבלות שהוטלו עליכם ונסייע בהליך שיקום כלכלי. במקביל, אנו מייצגים גם זוכים לצורך נקיטת כל ההליכים המבצעיים לשם גביית החוב, עיקולים, פקודות מאסר, הטלת מגבלות.

אנו נמצאים כאן בשבילכם ונשמח ללכת אתכם יד ביד על מנת שתוכלו להתחיל מחדש.

ייפוי כוח מתמשך

מוסמכת על ידי משרד המשפטים – האפוטרופוס הכללי לערוך ייפוי כוח מתמשך, הנחיות מקדימות לצורך מינוי אפוטרופוס ומסמך הבעת רצון, על פי חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות, התשכ"ב – 1962.
רפורמה חדשה המאפשרת לכל אדם צלול, מעל גיל 18, לקבוע בעודו בחיים, באמצעות הנחיות מקדימות מי ואיך יטפלו בענייניו האישיים והרכושיים במצב שבו יוגדר כאדם שאינו מבין בדבר.
הממנה בוחר מרצונו מיופה כוח שיטפל בענייניו המסוימים ויקבל החלטות בשמו כאשר תחול הדרדרות במצבו והוא לא יהיה כשיר להחליט בעניינן מעין "צוואה בחיים".
ייפויי כוח מתמשך עשוי לפתור להורה ולילדיו או קרובי משפחתו בעיות רבות וזאת בכל הקשור לטיפול בנכסים, בנקים, טיפולים רפואיים ועוד.

ייפוי הכוח מתחלקים למספר סוגים:
1. ייפוי כוח מתמשך הנוגע לעניינים רכושיים – משמעו, סמכות לקבל החלטות ולבצע פעולות שנוגעות לנכסים ולהתחייבויות של הממנה, לרבות: ניהול חשבונות בנק, ניהול נכסי נדל"ן, ניהול השקעות וכדומה.
2. ייפוי כוח מתמשך הנוגע לעניינים אישיים – משמעו, סמכות לקבל החלטות ולבצע פעולות ביחס לרווחת הממנה, איכות חייו, סיפוק צרכיו היומיומיים, שמירה על אורח חייו מבחינה תרבותית ודתית, קביעת מקום מגוריו ולרבות קבלת החלטה על העברת הממנה מביתו לבית אבות וכדומה.
3. ייפוי כוח מתמשך הנוגע לעניינים רפואיים – ניתן לערוך בפני עו"ד/ אח/ רופא/ עובד סוציאלי/ פסיכולוג. עניינים אלה כוללים הסמכת מיופה הכוח לקבל החלטות בעניינים רפואיים, לרבות מתן הסכמה לביצוע ניתוחים, וטיפולים דחופים. בנוסף, במסגרת ייפוי הכוח, יכול הממנה לקבוע האם ירצה שמיופה הכוח יהיה רשאי להורות על טיפול או אשפוז פסיכיאטרי בעבורו (בכפוף לסייגים והתנאים הקבועים בחוק).

חשוב: ייפוי הכוח המתמשך לא חל על החלטות וטיפול רפואי, כאשר נקבע כי אדם הוא "חולה הנוטה למות", כמשמעותו בחוק החולה הנוטה למות, התשס"ו-2005. נכון להיום, ניתן לקבוע הנחיות רפואיות מקדימות לטיפול רפואי או מניעת טיפול רפואי וסירוב לפעולות מאריכות חיים באמצעות טפסים מיוחדים של משרד הבריאות.

הנחיות מקדימות
הממנה יפרט "בהנחיות מקדימות" את רצונו לגבי החלטות שיתקבלו בשמו או פעולות שינקטו בשמו על ידי מיופה הכוח בעניינים הנכללים בייפוי הכוח. יפרט כיצד ירצה שיפעל בעניין או בעניינים מסוימים המפורטים בייפוי הכוח. כמו כן, במידה ומונו מספר מיופי כוח, יכול הממנה לקבוע מנגנוני קבלת החלטות בין מיופי הכוח (רוב רגיל או מיוחס, פניה לצד שלישי מכריע ועוד) לעניין מסוים או לכלל ענייניו.

למשרדי הידע והניסיון להעניק ללקוח את האפשרות להסדיר מבעוד מועד את זכויותיו בתחום האישי, הרפואי והרכושי באמצעות הנחיות מקדימות בהן יפורטו רצונותיו לגבי עתידו בזמן בו לא יהיה כשיר להחליט בגינן.

אשרות

אזרח מדינה זרה המבקש להיכנס לתחומי ארצות הברית חייב להשיג תחילה ויזה. בין אם זוהי ויזה זמנית או ויזת הגירה במעמד קבע. ויזת מבקרים B1-B2 מיועדת לאנשים המעוניינים לבקר בארצות הברית לתקופה מוגבלת, למטרות עסקים או תיירות.
אדם המבקש להיכנס לתחומי ארצות הברית למטרת עבודה/ טיול/ לימודים/ אומן/ משקיע יגיש בקשה בהתאם לסוג הוויזה המבוקשת.
כל מבקש חייב בראיון למעט מגישי בקשה מתחת לגיל 14 ומעל לגיל 80.
אדם המבקש לחדש אשרה זכאי לתהליך ללא ראיון אישי במידה והינו עומד בקריטריונים. במקרים מסוימים השגרירות תזמן לראיון אישי עם הקונסול למרות עמידה בתנאים המבוקשים.

השלבים בהליך הינם:
• יש למלא טופס בקשה (160-DS)
• לשלם אגרה
• בחירת מיקום הגשת הבקשה בתל אביב או ירושלים 
• קביעת מועד הריאיון

רשימת מסמכים דרושים:
• דרכון בתוקף. על הדרכון להיות בתוקף למשך שישה חודשים לפחות, מעבר לתקופת השהייה בארה"ב
• דרכון עם ויזה קודמת לארה"ב (במידה והייתה)
• דף אישור של טופס הבקשה DS-160
• דף אישור והנחיות
• תמונה פספורט בגודל 5X5 שצולמה בששת החודשים האחרונים.
• תלוש שכר; אישור לימודים; מכתב מרו"ח

משרדי בעל ניסיון רב ומעניק ליווי וייעוץ מקצועי לקבלת אשרות כניסה ועבודה לארצות הברית שלא למטרת הגירה, בהתאמה מלאה לדרישות הרלוונטיות על כלל סוגיה השונים:

• B1-B2 – ויזת תייר.
• H-1B; H-3B ;L-1 ;O-1- ויזת עבודה.
• E-1 ;E-2- ויזת משקיע
• F-1 ; M-1- ויזה למטרת לימודים
• J-1 – לימודים ועבודה
• H-2B – לעבודה עונתית זמנית שאינה חקלאית
• R-1 – עובדי דת
• H-3 – חניכים
• P-1 – ספורטאים בינלאומיים, ועוד.

משרדי עומד לשירותכם בכל שאלה ועניין בנושא.

משפט מסחרי

עורך דין מסחרי עוסק במגוון רחב של תחומי משפט אשר נכללים תחת הכותרת משפט מסחרי. משרדי מעניק ליווי וייעוץ בתחומים הבאים:
מכרזים – ליווי וסיוע בכל שלבי המכרז לרבות בדיקת המכרז לדרישות תנאי סף, הכנה משפטית, הכנת שאלות הבהרה, עריכת הסכמים מול קבלני משנה, עריכה והכנת אישורים, פיקוח על מכרזים, ביצוע הליכים משפטיים, הגשת עתירות מנהליות וצווי מניעה.
חוזים והסכמים – טיפול משפטי איכותי בכל נושא מסחרי שוטף החל מהקמת ורישום החברה, דיווחים לרשם החברות ולרשויות השונות וכלה בעריכת הסכמים, (מקרקעין, שכירות, ליסינג, תפעול).
פירוק חברות וכינוס נכסים – ליווי וטיפול משפטי מלא בפשיטות רגל, כינוס נכסים, תביעות חוב ופירוקים.

השאירו פרטים ליצירת קשר:

נייד: 054-489-3489

דוא"ל: Sharona@scflaw.co.il

עוזי חיטמן 6, רעננה. מיקוד 4329813

תפריט נגישות